Misyon

Satış artırıcı unsurların başında gelen firmaya özel STAND üretimlerinde daha kaliteli, daha ekonomik çözümleri daha kısa sürede müşterilerimize sunmak.

Vizyon

Firmanın istemleri, tasarım ekibimizin desteği ve üretim hatlarımızın kalite anlayışı ile ÖZEL STAND konusunda uluslararası düzeyde ‘1 Numara’ olabilmek.

Değerler

Tüm projelerimiz benzersiz bir sanatsal imaj ve fonksiyonel çözümler içermektedir, geleneklere inanır ve yeniliklerimize dahil ederiz.

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz

firmamız daha yakından tanımak için lütfen tanıtım filmimizi
TMS RAF SİSTEMLERİ

Yaptığımız her şey tutkuyla yaparız...

TMS RAF aylık ortalama 250 ton tel hammadde işleme kapasitesine sahiptir. Ulusal ve uluslararası market zincirlerine aylık ortalama 6000 adet stand ve raf sistemleri üretmektedir.

İhracat Yaptığı Ülkeler; <br>Almanya, İngiltere, Yunanistan, İtalya, Suudi Arabistan, İran, İsrail, Bulgaristan, İsveç, İrlanda, Güney Afrika, Avusturya, Makedonya’ya doğrudan ürün gönderildiği gibi, Fransa bağlantılı Avrupa’nın tüm ülkelerine ürün göndermektedir. Ayrıca Yeni Zelanda ve Avustralya ülkelerine de ihracat yapmaktayız.

TMS RAF SİSTEMLERİ

BİLMENİZİ İSTERİZ !

DAHA NİTELİKLİ STANTLAR İÇİN BOYA TESİSİ VE LAZER YATIRIMI

Satış artırıcı ekipman üretiminde Türkiye’nin öncü firmalarından TMS Stant, teknolojisini geliştirmek, daha kısa sürede daha kaliteli standlar üretmek adına üretim hatlarını geliştirmeyi, güçlendirmeyi esas kabul ediyor

TMS STAND’DAN EL DEZENFEKTANI İÇİN İKİ YENİ ÜRÜN

Dünya Covid-19 pandemisiyle mücadelede ederken işletmeler virüse karşı önlemlerini sıkılaştırıyor. TMS Stand olarak işletmelerin, kurumların ve kişilerin hijyen süreçlerini destekleyebilmek için iki yeni ürünümüzü kullanıma sunduk.

YAPI MARKETLERDE TEL SPOT KULLANIMININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Yapı marketler bünyesinde birçok ürünü bir arada bulunur. Bu ürünleri müşterilerin görmesi ise çok büyük bir önem arz etmektedir. Müşterilerin bütün ürünleri net şekilde görmesi ve ürünlere rahatlıkla ulaşması gerekmektedir.

ÜST